maxi trans Index du Forum

maxi trans
maxi trans boite de transport ets 2

 FAQFAQ   RechercherRechercher   MembresMembres   GroupesGroupes   S’enregistrerS’enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 

Vjersha Per Atdheun

 
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    maxi trans Index du Forum -> Espace Tractionnaire -> cafétéria tractionnaire
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
janetaleen


Hors ligne

Inscrit le: 31 Mar 2016
Messages: 123
Localisation: Milano

MessagePosté le: Lun 2 Mai - 04:17 (2016)    Sujet du message: Vjersha Per Atdheun Répondre en citant
Vjersha Per Atdheun > urlin.us/21zmtVjersha Per Atdheun

b68026692e
Tyran Prizren Spahiu - Zot Kujdesu Pr Shqiptarin! Tyran Prizren Spahiu - Pr Atdheun Xx Hivzi Sulejmani - Vendi Im I Shtrenjt Zef Mulaj - Atdheu Tyran Prizren Spahiu - Migrimi Tyran Prizren Spahiu - Shqiptar-Ia Autor T Rinj: Egzon Ismaili - Shqipri Marigona Tanaj - Pavarsia E Kosoves Suela Sokoli - Ese Atdheu Faik H.Kuqi - Llogjike E Luftetarit Per Lirine E Kosoves Vanesa Sadriu - Plis Kosove Arber Shabanaj As - May God Bless You America (Mos Qaj Kosov) Albana Hajra - Liria Arber Shabanaj As - Un, Atdheu Dhe Flamuri Kristina Keka - Shqiptart Kuq E Zi Arqile Sidheri - Shqiperia Ime Sami Iseni - Pr Ty O Flamur! Elif T Spahiu - Vikendi N Prizren Erzana Imeraj - Neper Kosove Ardita Hajzeri - Rri Ulur Atdheu Plak Elion Rrudhani - Kosova Elion Rrudhani - Atdheu Arlind Aliu - Kosova E Dashur Demir Kasami - Flamuri Yne Fjolla Haliti - Zghohu Kosove Azbie Nexhbii - ndra Shqiptare Florim Muhadri - Shqiperi Etnike Fatime Zeka - Atdheu Diell Rushiti - Atdheu Shkurte Nekaj - Erdha Kosove Shefik Arifi - Kosov Si Je ? Valmira Beqiri-Morina - Loja Me Popull Sara Ibrahimi - Nentori I Arte Erisa Veliu - Flamuri Kuq E Zi Valentina Llapri - I Ke Te Tera Dhe S'ke Asgje. Shqiperi te qofsha fal, te kam nene e me ke djale. Ku Kemi Ler N 'vend kemi ler? Ku na bjn nder? --N Shqipri. Atje lint diell' i qeshur edhe hna e gzuar, Fat' i bardh' e mirsija n at vnt jan mbluar; Nat'atje'sht tjatr nat edhe dita tjatr dit, N pyjet' e gjelbruar, atje rrin perndit. Promovime Kush Jemi? Kontaktoni A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z # . T keqen, o symshqer, shikom nj her n syt! Si lulet' e si bilbili edhe un jam djali yt. Sa te dua, Shqiperi Sa te dua Shqiperi, sa mall ndiej e sa deshire, per ty gaz e dashuri mu ne zemer me ka mbire.

10-11-2005,09:06 #3 s0ni Lexo Profilin Lexo Postimet Antarsuar 29-04-2002 Postime 3,580 Faleminderit 0 Falenderuar 1 her n 1 postim I dashur Atdhe Me vite jam larguar, i dashur Atdhe, por nuk të kam harruar, se shumë i ëmbël je. Shume e bukur fjala "zuzarmiqte". Prgjigju Duke Cituar . Zemr sht, je kur jeta jote mban arom mmdhe. Prgjigju Me Kuot 25-07-08 #4 ShpirtiINjerit Shiko Profilin View Forum Posts Mesazh Privat View Blog Entries MACOKJA :p Antarsuar Jul 2008 Vendndodhja Cuneo Torino Mosha 27 Postime 1,177 Post Thanks / Like Thanks (Given) 0 Thanks (Received) 0 Likes (Given) 0 Likes (Received) 5 Dislikes (Given) 0 Dislikes (Received) 0 Rrespekti 68 Atdhe I dashur Atdhe i bekuar U bene vite pa te vizituar E ndoshta ti me kohe me ke harruar Por une, nuk kalon dite pa te kujtuar Ate dite qe rrugen e kurbetit mora Fjalen "lamtumire" nuk munda ta shqiptoja Ju thashe nje mireupafshim te mbeshtjelle me lot Do te shihemi ne te ardhurin mot Kaluan minuta, ore, dite, jave, muaj e vite Por per ate dite une jam ende ne pritje. Nga gjith 'pat gjithsia, t kam dhn dhe ty pjes, N u bfsh si them, i mir, emr'i math do t t mbes. Do shkonte me mire "na pergjumi nder perralla." Faleminderit Bokerrima per vemendjen e treguar ne poezine time dhe sugjerimin e bere per fjalen, "gjumoi". T'i zbrazim zemrat nga keti dhimbje, e t'i mbushim perplot me gezim. Dhe kur flisnim capra cupra Ishin rrokje, fjale te bukura Ishin vete kuptimi i jetes Shqiptarisht dhe asgje tjeter.

Download_viber.jar-addsfree download idm with crack 6.05 full version.rarquick heal antivirus pro 2011 product key free downlod.rarcircuit theory analysis and synthesis by a chakrabarti.rarfree epson artisan 800fw service adjustment programDownload xxx hot sex 3gp videos hitBlue lagoon the awakening 3gp fzmovies.netartlantis craccatobm bot seafight downloadSolidworks 2012 francais avec crack


Revenir en haut
Publicité


MessagePosté le: Lun 2 Mai - 04:17 (2016)    Sujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Revenir en haut
Montrer les messages depuis:   
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    maxi trans Index du Forum -> Espace Tractionnaire -> cafétéria tractionnaire Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Page 1 sur 1

 
Sauter vers:  

Index | Panneau d’administration | creer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Traduction par : phpBB-fr.com